DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 05.07.2010 10:51:55

HBC Wolf Frýdek-Místek

Historie klubu
2006 srpen - Ve Frýdku u víceúčelové sportovní haly vyrostlo nové hokejbalové hříště, což vzbudilo značnou pozornost mezi amatérskými hráči hokejbalu, kteří se přes léto pravidelně scházeli na bývalém hřišti v sokolíku.

2006 září
- Oběvují se první informace o vzniku nového hokejbalového klubu ve Frýdku-Místku a k věrné bandě vedené Jaroslavem Krkoškou se přidávají bývalí hokejbalisté vedené pozdějším kapitánem Miroslavem Šafaříkem. Poté se s panem Snášelem ujednalo založení hokejbalového klubu HBK Frýdek-Místek, jehož součástí jsme se jako "B" tým stali.

2006 říjen
- HBK Frýdek-Místek "B" nastupuje k prvnímu zápasu historie klubu v 2.MNHbL, v němž po vyrovnaném průběhu zápasu prohrává na nájezdy s "B" týmem TJ Sokolu Poruba.

2006 - 2007
- První sezona se podařila vcelku bez větších problémů dohrát. Náš tým nakonec obsadil třetí místo, když se na bronzovou pozici posunul až těsně před koncem sezony. Naše sestava se  ustálila na nějakých  10 - 15 hráčích, kteří byli schopni pravidelně docházet ( viz hráči ).

2007 září
- Béčko si zakládá nové občanské sdružení a začiná hrát pod názvem HBC Wolf Frýdek-Místek. Následná podzimní sezóna byla hodně ovlivněna nízkým počtem hráčů, kteří se účastnili zápasů.

2008 březen
- TJ  Sokol Poruba "B" se odhlašuje ze soutěže a soutěž tak musí být dohrávána pouze ve třech týmech - HbK Intevo Karviná "B", HbK Frýdek-Místek a HBC Wolfs Frýdek-Místek.

2008 - 2009 - Po velmi slibném podzimu, po kterém jsme byli druzí jsme nakonec propadli na třetí místo po základní části a po nezvládnutém zápasu o třetí místo jsme skončili v tomto ročníku čtvrtí.

Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek